• Mājas
  • Gigabit Šķiedru Optiskie Media Converter 10/100/1000Mbps Single Mode Single Fiber SC Ostas Ārējais Barošanas avots

  • Zīmola Nosaukums: Beafucase
  • Savienotāja Tips: SC/UPC, SC/APC & SC/UPC
  • Strāvas Padeve: 5V 1A
  • Optisko viļņu garumu: 1310nm A & 1550nm B
  • Pārraides attālums: 20KM
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Apvalks gadījumā: Metāla Gadījumā
  • Saderīgs: Ubiquiti, QSFPTEK, mikrotik, Pārejas Tīkli, ericsson, Enterasys, Brokāta, Mellanox, Pielāgota Markas, Cisco, Arista, LIEŠANAS, TP-link, Sabiedroto, Extreme, Dell Force10, Kadiķu, D-Link, Linksys, Netgear, IBM, Intel, Trendnet, Atveriet Slēdzi, F5 Tīkli, Supermicro, AVAGO, Avaya, Ciena, Finisar, H3C, smc, Huawei, Aruba
  • Modeļa Numurs: HTB-GS-03-AB, 1000M Fiber Media Converter
  • Pair: šo saiti 1pair
  • izmērs: 95mm*70mm*25mm
  • Šķiedras Tips: Vienā Režīmā
  • rj45: 10/100/1000M RJ45
  • Objekta Garumu: 1m
  • Sertifikācija: ROHS

Gigabit Šķiedru Optiskie Media Converter 10/100/1000Mbps Single Mode Single Fiber SC Ostas Ārējais Barošanas avots

Laipni lūgti mūsu veikalā

Mūsu Mērķi:

Augstas Kvalitātes , Labākais Serviss ,Ātri Reaģēt

Laipni lūdzam Ķīnas tirgū,jūs varat tiešā iegādāties preces no Ķīnas.Es esmu priecīgs jums ir interese par mūsu objektus,mums ir profesionāla piegādātājs Ķīnā, ceru, ka mums var būt labs bizness šeit.

Veikals sludinājumu:

Kad jūs lai vienumus,varat izvēlēties jebkuru vienumu no manas veikalā kopā.

Augstākās kvalitātes ; Konkurētspējīgu cenu ; Ātra piegāde;Piliens kuģniecības pieejama;Labākais un Savlaicīgu Pakalpojumu;100% Apmierinātību ;Lielas atlaides par lielu pasūtījumu.

Laipni lūgti darīt Piliens Kuģniecības un Wholesal

Funkcijas: Nodrošina vienu SC šķiedras savienotāju un viens UTP savienotājs Pilnībā Atbilst IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX/IEEE802.3u 100Base-FX,IEEE802.3z 1000Base-FX Standarta.Auto-noteikšanas puse/full duplex pārsūtīšanas režīmu Tx ostas Auto-sarunas par 10/100/1000Mbps likmes un Auto-MDI/MDIX uz Tx ports Nodrošina slēdzis konfigurāciju pusi/full duplex pārsūtīšanas režīmu Fx ostas Pagarināt šķiedras attālums līdz 20km single-mode fiber 6 LED displejs, Jaudas, FDX/Col, FX (Saite/Act), TX (Saite/Act), FX 1000, TX 100 ir Viegli, lai apskatītu LED indikatori sniedz statusu, lai viegli uzraudzīt tīklu darbību,

Recenzijas

Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi!

Novērtējums

Tagi: portatīvo rf jaudas mērītājs, grandstream, dell gigabit switch, j1800 mātesplati, slēdzis fibra rūpniecības, frecuencimetro digitālās, 100.a pzem 004t, gigabit switch, godu, mikrotik maršrutētājs.

Atbalsts 24/7

Pakalpojums.

100% Naudas atgriezšana moneyback

Atgriešanās Apmaiņa.

Vispasaules piegāde

Ātrā piegāde.