JEBKURA IEPAZĪŠANĀS NODARBĪBA – 5 Eur!

 


NB! Pievienojoties jebkurai kursa nodarbībai, nodarbības cena ir 12 eur, vai apmeklējuma reize abonementā, piemaksājot 3 eur. Tas attiecas uz visām kursa nodarbībām, kuras ir iespēja apmeklēt arī kā atvērto nodarbību.


 

Vienreizējais apmeklējums Pole Dance, Stretchinga un Jogas novirziena nodarbībām – 12 Eur

Par norādīto cenu abonementa derīguma termiņš – 1 kalendārais mēnesis. Piemaksājot pie abonementa cenas 10 EUR, kliente saņem iespēju abonementu pagarināt līdz 2 nedēļām.

POLE & HARMONY ABONEMENTU LOJALITĀTES PROGRAMMA:

lojalitates-progr

Lojalitātes programma darbojas tikai “pēc nepārtrauktības” principa. Ja abonements netiek pagarināts (apmaksāts) līdz pēdējai abonementa izmantošanas reizei – ceļš līdz Zelta Kartei jāsāk no sākuma.

 

Individuālās nodarbības:

Pole Dance, Pole Tricks, Pole Workout, Pole Exotic nodarbībām (1,15h) – 30 Eur.

Par Hatha yoga  – lūdzam interesēties interesēties individuāli pie mūsu pasniedzējas Alises pa telefonu 26784974.

Brīvais laiks studijā (pieteikt laiku treniņiem studijā var pa tālruni 25458390, par samaksu vienojoties individuāli)

Gan iegādājoties abonementu, gan maksājot par vienreizējo apmeklējumu, jums iepriekš jāveic vietas rezervēšana on-line sistēmā, sadaļā “PIETEIKŠANĀS” vai pa tālruni 25458390 uzrakstot savu vārdu, uzvārdu, epastu un kuru nodarbību plānojat apmeklēt.

Apmeklējot iepazīšanās nodarbību jāveic priekšapmaksa, veicot pārskaitījumu. Jānorāda Vārds, Uzvārds un nodarbība uz kuru piesakies kā arī jārezervē vieta on-line sistēmā.

Uz rīta/dienas nodarbībām (pl. 10:00 un 12:30) reģistrācija jāveic līdz iepriekšējās dienas pl. 21:00 vakarā. Uz pēcpusdienas/vakara nodarbībām jāreģistrējas vismaz 3 stundas iepriekš.

NB! Ja esat piereģistrējusies nodarbībai, bet nevarat to apmeklēt, reģistrācija ir jāatceļ vismaz 3 stundas pirms nodarbības sākuma. Uz rīta/dienas nodarbībām (10:00 un 12:30) reģistrācija jāatceļ līdz iepriekšējās dienas pl.21:00. Ja reģistrācija netiks atcelta, nodarbība Jūsu abonementā tiks atzīmēta kā apmeklēta.

Studijas administrācija patur tiesības atcelt nodarbību, gadījumā, ja uz to pieteikušies mazāk kā 2 cilvēki. Par nodarbības atcelšanu reģistrētie klienti tiks informēti sms veidā vai nu līdz 21:30 iepriekšējā vakarā, ja klienti reģistrējušies uz rīta/dienas nodarbībām (10:00 un 12:30) vai arī 3h pirms nodarbības sākuma (ja klienti reģistrējušies uz pēcpusdienas/vakara nodarbībām).

Iegādājoties abonementu, Jūs piekrītiet studijas iekšējiem kārtības noteikumiem, ar kuriem esat laipni lūgtas iepazīties administrācijā.

Par abonementiem iespējams samaksāt uz vietas studijā skaidrā naudā, kā arī ar pārskaitījumu.